No performance data available yet.
Right winger who leads the press from the front. Known for his work rate and ability to cut inside and shoot.
| Full Name | IDIRIS YAHAYA |
| Date of Birth | 05 May 2001 |
| Age | 24 |
| Nationality | Nigerian |
| Position | MID |
| Preferred Foot | Right |
| Height | 173.00 cm |
| Weight | 69.00 kg |
| Status | Active |
| Joined GDFC | Fri, 01 Jul 2022 |
| Contract Ends | Thu, 31 Jan 2030 |
| Market Value | ₦10K |