No performance data available yet.
Active
| Full Name | PRINCE OSIFO (D Legend) |
| Date of Birth | 07 Nov 2000 |
| Age | 25 |
| Nationality | Nigerian |
| Position | FWD |
| Preferred Foot | Right |
| Height | 185.00 cm |
| Weight | 88.00 kg |
| Status | Active |
| Joined GDFC | Mon, 07 Nov 2022 |
| Contract Ends | Tue, 31 Dec 2030 |
| Market Value | ₦50K |