No performance data available yet.
| Full Name | DANDAGORO |
| Date of Birth | 29 Nov 2000 |
| Age | 25 |
| Nationality | Nigerian |
| Position | MID |
| Preferred Foot | Right |
| Height | 144.00 cm |
| Weight | 78.00 kg |
| Status | Active |
| Joined GDFC | Wed, 31 Dec 2025 |
| Contract Ends | Tue, 31 Dec 2030 |
| Market Value | ₦8K |