No performance data available yet.
| Full Name | MUNIR |
| Date of Birth | 31 Dec 1997 |
| Age | 28 |
| Nationality | Nigerian |
| Position | DEF |
| Preferred Foot | Left |
| Height | 123.00 cm |
| Weight | 77.00 kg |
| Status | Active |
| Joined GDFC | Wed, 01 Apr 2026 |
| Contract Ends | Tue, 31 Dec 2030 |
| Market Value | ₦10K |