No performance data available yet.
| Full Name | EZE |
| Date of Birth | 31 Dec 2008 |
| Age | 17 |
| Nationality | Nigerian |
| Position | DEF |
| Preferred Foot | Right |
| Height | 123.00 cm |
| Weight | 56.00 kg |
| Status | Active |
| Joined GDFC | Mon, 30 Mar 2026 |
| Contract Ends | Tue, 31 Dec 2030 |
| Market Value | ₦18K |