No performance data available yet.
| Full Name | ELIE ELIKEM MURPHY |
| Date of Birth | 31 Dec 1993 |
| Age | 32 |
| Nationality | Nigerian |
| Position | FWD |
| Preferred Foot | Both |
| Height | 177.00 cm |
| Weight | 84.00 kg |
| Status | Active |
| Joined GDFC | Tue, 31 Mar 2026 |
| Contract Ends | Tue, 31 Dec 2030 |
| Market Value | ₦10K |