No performance data available yet.
Left winger with electric pace and dribbling ability. Provides width and creates chances on the flank.
| Full Name | DR. ISAAC BAJEH (LUKAKU) |
| Date of Birth | 20 Jan 2000 |
| Age | 26 |
| Nationality | Nigerian |
| Position | FWD |
| Preferred Foot | Right |
| Height | 175.00 cm |
| Weight | 70.00 kg |
| Status | Active |
| Joined GDFC | Sun, 10 Jan 2021 |
| Contract Ends | Thu, 31 Jan 2030 |
| Market Value | ₦50K |